Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 53 162 ogłoszeń w całej Polsce

Warszawa Śródmieście, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego

Warszawa Śródmieście, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego

4 500 zł76.14 m2
  • Typ transakcji: wynajem
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 59 zł/m2
Opis nieruchomości: Do wynajęcia lokal na parterze budynku mieszkalnego (kamienicy) pod działalność biurową lub usługową w doskonałej lokalizacji Śródmieście Południowe (Centrum), w odległości kilku minut piechotą do stacji metra Politechnika. Budynek, w którym znajduje się lokal jest vis a vis Centrum handlowego,,Plac Unii". Lokalizacja doskonale skomunikowana tj. metro, autobusy, tramwaje. Do lokalu przynależne stałe miejsce parkingowe na parkingu położonym przy budynku.Wejście bezpośrednio do lokalu. Możliwość umieszczenia informacji o prowadzonej działalności gospodarczej na drzwiach wejściowych i oknach lokalu.

Lokal w b. dobrym standardzie, wykończony (na podłodze gres i wykładzina biurowa), wyposażony w rolety, instalację alarmu, lodówkę, szafki kuchenne, niewielka recepcja.
Internet b. dobry (okablowanie strukturalne). Światłowód. Obecny najemca korzysta z internetu firmy UPC. Lokal wysoki - 3,40 m.
Lokal obecnie składający się z nast. pomieszczeń:
3 pokoi, przedsionka, wc, aneksu kuchennego, korytarza. Lokal i pomieszczenia b. ustawne, do dowolnej aranżacji.

Do ceny czynszu najmu należy doliczyć opłaty za media. Faktury bez vat. Lokal jest zwolniony z podatku vat, który nie jest naliczany, w związku z powyższym cena czynszu najmu jest jednocześnie ceną netto/brutto, Lokal możliwy do obejrzenia od teraz a do wprowadzenia od 1 lipca (do końca czerwca wynajęty przez obecnego najemcę). Obecny najemca rozwinął swoją działalność i już się nie mieści w lokalu, stąd będzie przenosił się do większego.
Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Aleksandra Bolchajmer Nieruchomości Hossa
@