Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 32 963 ogłoszeń w całej Polsce

Lokal biurowy do wynajęcia Warszawa, Śródmieście, Tadeusza Boya-Żeleńskiego

Warszawa • Śródmieście • Tadeusza Boya-Żeleńskiego

4 570 zł70 m2
  • Typ transakcji: wynajem
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 65 zł/m2

Do wynajęcia lokal na parterze budynku mieszkalnego pod działalność biurową lub usługową w doskonałej lokalizacji Śródmieścia Południowego, w odległości kilku minut piechotą do stacji metra Politechnika. Budynek, w którym znajduje się lokal jest vis a vis Centrum handlowego ,,Plac Unii". Lokalizacja doskonale skomunikowana tj. metro, autobusy, tramwaje. Do lokalu przynależne stałe miejsce parkingowe na parkingu położonym przy budynku.

Lokal w b. dobrym standardzie, wykończony, wyposażony w rolety, instalację alarmu i czujki do alarmu, lodówkę, szafki kuchenne, niewielka recepcja. Internet b. dobry UPC ok. 300 MB/s. Lokal wysoki - 3,40 m. Lokal obecnie składający się z nast. pomieszczeń: 3 pokoje ( 17,35 m2; 25,5 m2; 11,3 m2 ), przedsionka - 2,15 m2; wc - 1,35 m2; aneksu kuchennego - 2,37 m2; korytarza - 10, 3 m2. Lokal i pomieszczenia b. ustawne, do dowolnej aranżacji.

Do ceny czynszu najmu należy doliczyć opłaty za media. Faktury bez vat. Lokal możliwy do obejrzenia od teraz a do wprowadzenia od 1 lipca (do końca czerwca wynajęty przez obecnego najemcę). Obecny najemca rozwinął swoją działalność i już się nie mieści w lokalu, stąd będzie przenosił się do większego. Dane kontaktowe Mościcki Nieruchomości

ul. Belgradzka 4 02-793 Warszawa

tel: +48 22 ...

tel: +48 22 ...

Wyślij wiadomość e-mail

Lokalizacja ogłoszenia podana przez ogłoszeniodawcę
biuro nieruchomości
Mościcki Nieruchomości
@